Pasulj sa kobasicama: Kako se kuva čorbast pasulj?
Običan pasulj sa kobasicama spada u domen tradicionalne srpske hrane i jedno je od kuvanih jela koje malo ko ne voli.
Koristimo kolačiće kako bismo vam omogućili efikasnu navigaciju i obavljanje određenih funkcija. Detaljne informacije o svim kolačićima možete pronaći u svakoj kategoriji pristanka u nastavku.
Kolačići koji su kategorizovani kao „Neophodni“ čuvaju se u vašem pregledaču jer su ključni za osnovne funkcionalnosti sajta....
Neophodni kolačići su potrebni za omogućavanje osnovnih funkcija ovog sajta, kao što su bezbedna prijava ili podešavanje vaših preferencija za pristanak. Ovi kolačići ne čuvaju nikakve lične podatke koji bi vas mogli identifikovati.
Funkcionalni kolačići pomažu u izvršavanju određenih funkcija, kao što su deljenje sadržaja sajta na društvenim mrežama, prikupljanje povratnih informacija i druge funkcionalnosti trećih strana.
Analitički kolačići se koriste za razumevanje načina na koji posetioci interaguju sa veb-sajtom. Ovi kolačići pomažu u prikupljanju informacija o metriki kao što su broj posetilaca, stopa napuštanja stranice, izvor saobraćaja itd.
Kolačići za performanse koriste se za razumevanje i analizu ključnih pokazatelja učinka veb-sajta, što pomaže u pružanju boljeg korisničkog iskustva posetiocima.
Reklamni kolačići se koriste za prikazivanje prilagođenih oglasa posetiocima na osnovu stranica koje ste prethodno posetili, kao i za analizu efikasnosti reklamnih kampanja.
Čitalac se obratio lekaru jer ima kalcifikat u prostati i zanima ga da li postoji neko rešenje mimo operacije.
3.mesec trudnoće je prelomni period u kojem se završava prvo tromesečje. Beba nastavlja da raste i razvija se, formirajući sve složenije strukture.
Kada počne 2.mesec trudnoće, vaša beba brzo raste i formiraju se ključni organi i strukture. Embrion se razvija i počinje da poprima ljudski oblik.
Kada je u pitanju sam početak, odnosno 1.mesec trudnoće, vaše telo počinje da prolazi kroz značajne promene kako se priprema za narednih devet meseci razvoja.
Običan pasulj sa kobasicama spada u domen tradicionalne srpske hrane i jedno je od kuvanih jela koje malo ko ne voli.
U tradicionalnom društvu, monogamija se često doživljava kao jedini ispravan oblik partnerskog odnosa. Međutim, poslednjih godina sve više se govori o različitim tipovima veza.
Čitalac se obratio lekaru jer ima kalcifikat u prostati i zanima ga da li postoji neko rešenje mimo operacije.
Dijabetes ili šećerna bolest javlja se kada pankreas prestaje da luči insulin u adekvatnoj količini. Postoje 3 tipa dijabetesa: dijabetes tip 1, dijabetes tip 2 i gestacijski dijabetes.
Koja su najčešća zabluda o vantelesnoj oplodnji? Šta su mitovi, a šta istina?
Ako volite estetiku 90-ih, ali želite da je prilagodite današnjem stilu, evo saveta kako da nosite ove trendove na sofisticiran i svež način.
Mogu se javiti i osećaj probadanja i razlivanja topline kroz grudi u menopauzi, a koji su sasvim normalni i ne moraju da znače da imate bilo kakav problem.
Boja dečije sobe zavisi i od uzrasta deteta, ali i od vaših sklonosti, odnosno detetovih ukoliko je starije. Kao i u svemu, i ovde su se stilovi i preporuke menjali.
Veoma je teško, iz kog god ugla da sagledavate, da se napravi lista najboljih knjiga svih vremena. Mnogi su pokušali da sastavljaju ovakve liste, ali je nemoguće biti potpuno objektivan.
Kod nekih žena je kratka menstruacija i one se pitaju da li je to normalno ili postoji neki problem. Mnoge stvari mogu uticati na to da se menstruacija skrati.
Postoje brojna oprečna mišljenja o tome da li je zdravo jesti džigericu bez obzira na to o kojoj se vrsti radi i da li volite njen ukus ili ne.
Fizički simptomi posle abortusa se razlikuju od žene do žene. Važno je da se na vreme informišete kod svog ginekologa i znate šta vas očekuje.
Spremili smo listu 10 niskokaloričnih alkoholnih pića iako uvek morate imati u vidu da sa alkoholom ne treba preterivati.
Iskrena da budem, ne znam zašto se ove šnicle zovu kineske šnicle i da li zaista imaju neke veze sa kineskom kuhinjom, tek nama su veoma često na repertoaru već dugi niz godina.
Presemena tečnost, poznata i kao preejakulat je tečnost koju luče žlezde u muškom reproduktivnom sistemu. Ova tečnost izlazi pre ejakulacije, najčešće tokom seksualnog uzbuđenja, kada se penis ukruti i muškarac postane spreman za snošaj.
Već godinama pasoš za dete mora da bude individualan i dete se ne može upisati na pasoš roditelja kada se spermate za putovanje. Njegovo trajanje nakon izdavanja zavisi od uzrasta deteta, ali je iznos takse za izdavanje pasoša maloletnom licu isti kao i za odrasle.
Neka istraživanja (*1) pokazuju da sama penetracija u proseku traje kraće nego što je ženama u monogamnim, „stabilnim“, heteroseksualnim vezama potrebno da dožive orgazam.
Kalendar trudnoće od 1. do 42. nedelje trudnoće i kalendar za svaki mesec trudnoće (1. do 9. meseca trudnoće)